Pilsakmens – dabīgā akmens diženums!

Dabīgais akmens ir tāds, kas radies dabiskā procesā, un tas parasti tiek iegūts pēc ilgstošas ​​mineralizācijas un citiem ģeoloģiskiem procesiem. Pastāv dažādu veidu dabīgais akmens, piemēram, marmors, granīts, kvarcs, smilšakmens un citi. Dabīgais akmens parasti ir izturīgs un ciets, tas tiek izmantots dažādos nolūkos, piemēram, apdares materiālos, grīdās, dārza elementos un citur.

Grūti būs atrast vietu vai telpu, kur neiederētos vai nevarētu iestrādāt dabīgo akmeni. Iekštelpās tās visbiežak tiek izmantotas dažādu akmens virsmu iestrādēm, kāpnēm, grīdām, sienām, arī akmens kamīniem.

Ne vienmēr ideju apkopošanu un jo sevišķi to realizāciju ir iespējams veikt pašu spēkiem, līdz ar to izvēloties iestrādāt dabīgo akmeni interjerā, ņemiet palīga zinošus interjera dizainerus, kuriem ir pieredze darbā ar dabīgā akmens izstrādājumiem.

Katra dabīgā akmens plāksne ir unikāla, neatārtojama, savā tonī un nokrāsā. To ir iespējams saskaņot ar koptēlu ēkas iekšpusē vai dažādām detaļām ārpusē. Izvelēties krāsas toni var ne tikai, lai dizains būtu saskanīgs, bet arī var ņemt vērā, piemēram, informāciju par dažādu krāsu ietekmi uz cilvēka psihoemocionālo stāvokli. 

Uzņēmums Pilsakmens piedāva dabīgā akmens plāksnes, kuru pielietojumu katrs klients var izraudzīties pēc savām vajadzībām.

Nevienā citā Baltijas valstī neatradīsiet tik plašu dabīgā akmens klāsta piedāvājumu, kāds tas ir pie mums. Ierodoties pie mums, Jūs varēsiet iepazīties ar 20 000 m2 dažādām akmens plāksnēm, iepazīt to tekstūru un ieraudzīt patiesās krāsas.

Pilsakmens ir ģimenes uzņemums, kurš sāka darboties 2011. gadā, bet neskatoties uz to, ka uzņemuma darbība ir salīdzinoši īsa, uzņēmumā strādā pieredzējuši miestari, kuri savā arodā pavadījuši 25 gadus. 

Varam teikt, ka Pilsakmens ir nepātrauktā kustībā un dinamikā, lai piedāvatu saviem klientiem tikai pašu labāko. Visu laiku notiek investēšana akmens apstrādei nepieciešamo iekārtu iegādei, lai  mēs varētu palikt savas jomas līderi visā Baltijā. Neskatoties uz to, ka akmens plākšņu piedāvājums ir liels, tas regulāri tiek atjaunots un papildināts.

Uzņēmums Pilsakmens atrodas Salaspilī, Zemeņu ielā 13. Strādājam un dabīgo akmeni pārdodam katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz 17.00. Tiekamies mūsu ražotnē, lai saskaņotu plānus un idejas, kuras kopīgi realizēsim un piepildīsim Jūsu sapņus.

Leave a Comment