Robotizētais zāles pļāvējs – atvieglo savu ikdienu

Ir pēdējais laiks, lai plānotu pavasara, vasaras mājas darbus, tai skaitā arī dažādu mājas darbu palīgu jeb tehnikas iegādi. Kas attiecas uz zāles pļaušanu, pagājušās sezonas populārs pirkums bija Husqvarna robotizētie zāles pļāvēji. Robotizēto zāles pļāvēju iegādājās gan lielāku, gan mazāku mauriņu īpašnieki. Robotizētais zāles pļāvējs ir droša un uzticama izvēle jebkurā gadījumā.

Husqvarna robotizēto zāles pļāvēju īpašības

Māju īpašnieki noteikti piekritīs, ka zālāja kopšana un pļaušana aizņem salīdzinoši daudz brīvā laika. Vasaras sezonā zāle aug ļoti ātri, līdz ar to pļaušana dažreiz jāveic pat vairākas reizes nedēļā. 

Izvēloties robotizēto zāles pļāvēju, noteikti ietaupīsiet laiku, kuru var veltīt atpūtai vai arī kādiem citiem darbiem.

Pat tad, ja ir sarežģīta plānojuma dārzs vai zālāja reljefs diezgan nelīdzens, zāles pļaušanu var droši uzticēt robotizētam zāles pļāvējam.

Pat nedomāt ne tikai par pašu zāles pļaušanas procesu, bet arī par pļāvēja uzlādi, jo brīdī, kad akumulatora uzlāde tuvosies beigām, pļāvējs pats atgriezīsies uzlādes stacijā, lai pēc brīža ar pilnu jaudu atkal varētu atsākt pļaušanas darbu.

Husqvarna robotizēto zāles pļāvēju varētu nosaukt arī par neredzamo dārza palīgu, jo tā darbība ir ļoti klusa, nedzirdēsiet, kad tas strādā.

Kā iegādāties robotizētu zāles pļāvēju?

Ja esat nolēmuši atvieglot savu ikdienu, iegādājoties robotizēto zāles pļāvēju – lieliski, atliek izvēlēties uzticamu tirdzniecības vietu, kur to paveikt. Pirmais robotizētais Husqvarna firmas zāles pļāvējs tika radīts 1995. gadā, Latvijā pie klientiem pirmais nonāca ap 2000. gadu. 

Statistika un pētījumi liecina, ka daļa no robotizētajiem pļāvējiem, ko cilvēki sāka izmantot ap 2000. gadu, joprojām ir darba kārtībā. Vairāk nekā 20 gadus darba kārtībā! Tātad iegādāties Husqvarna zāles pļāvējus ir droša izvēle!

Lai robotizētais pļāvējs darbotos ar maksimālu atdevi, tam ir jābūt ar piemērotu veiktspēju. Par piemērotu pļāvēja modeli varat konsultēties ar Parki.lv darbiniekiem, kas palīdzēs atrast un izvēlēties īsto modeli.

Piemēram, ja dārzs ir ar reljefu vai slīpumu, tad pļāvējam būtu jābūt ar četru riteņu piedziņu, lai tas varētu kvalitatīvi veikt savu darbu.

Robotizētajam pļāvējam var uzstādīt PIN kodu un tos savienot ar GPS, tādējādi ir iespējams sekot līdzi, kur konkrētajā brīdī pļāvējs atrodas.

Ja vēlaties ietaupīt laiku, tad varat sazināties ar Parki.lv konsultantiem pa tālruni + 371 29 41 41 71 vai e- pastu info @ parki.lv, lai noskaidrotu sev interesējušos jautājumus par robotizētā pļāvēja iegādi. Kā arī esiet gaidīti veikalā Ganību dambī 29 B, Rīgā.

Leave a Comment