Rūpes par matiem, ādu un nagiem

Skaistuma vārdā sievietes ir gatavas dažādiem izaicinājumiem un eksperimentiem, lai saglabātu matu, nagu un ādas jaunību un tvirtumu.  Mūsdienās ir daudz un dažādas iespējas, kā bez īpašas piepūles uzturēt skaistus matus, nagus un ādu, kas nav tikai īslaicīgs, bet gan ilgstošs efekts.

Kolagēns burtiski ir brīnumlīdzeklis, lai Jūs būtu starojoša un skaista, līdz ar to arī labi justos. Kas ir kolagēns? Tas ir liellopu izcelsmes hidrolizēta kolagēna peptīds, bez jebkādiem saldinātājiem, konservantiem un krāsvielām. 100% dabīgas izcelsmes. Līdz ar to varat to lietot uzturē bez raizēm.

Kolagēna lietošana ir ļoti viegla, to var pievienot Jūsu iecienītajam ēdienam vai dzērienam, kas līdz ar to būs dubultā vērtīgs, kā arī netiks mainīta ēdiena vai dzēriena krāsa vai konsistence. Pēc būtības Jūs pat nejutīsies, ka to lietojat. Tikai uzlabojoties ādas, matu un nagu stāvoklim, varēsiet novērot kolagēna lielisko iedarbību.

Kolagēna dienas deva ir 10 g jeb viena mērkarote, kas ir pievienota iepakojumam, līdz ar to dienas devu ir ļoti viegli nomērīt. Ja vēlaties pirms lietošanas varat konsultēties ar savu dietalogu, bet varam apgalvot, ka kolagēnu lietot var ikviens, kurš izjūt tādu vēlmi uzlabot ādu, matus un nagus. 

Kolagēns ir visbiežāk sastopamais proteīns cilvēka organismā, tas ir būtisks elements kaulu, muskļu, cīpslu, saišu un jau minēto matu un ādas uzbūvē. Pirmās pazīmes par kolagēna zudumu var novērot jau ap 25 gadu vecumu, toties ap 60 gadu vecumu kolagēna sintēze būs samazinājusies uz pusi. Tieši tādēļ ir ieteicams jau laicīgi sākt lietot kolagēnu uzturā. 

E- veikals kolagens.lv piedāvā par izdevīgu cenu iegādāties gan kolagēnu, gan zivju eļļu un tik ļoti iecienītos pačus. Iepērcieties e- veikalā virs 25 eiro un saņemiet piegādi bez maksas uz Jums tuvāko pakomātu. 

Leave a Comment