Ātrais kredīts brīvdienās un vakaros

Līdz ar ātrajiem kredītiem Latvijā ir parādījusies iespēja tikt pie kredīta arī brīvdienās, svētku dienās un vakaros. Pirms tam tas nebija iespējams, jo bankas strādāja ierasto darbalaiku. Šobrīd tas vairs nav šķērslis, jo ar ātro kredītu ienākšanu Latvijas kreditēšanas tirgu ātrie kredīti ir pieejami arī vakaros brīvdienās un svētku dienās.

Uz ātro kredītu var pretendēt personas

  • Sasniegušas pilngadību, bet lielākā daļa no Latvijas ātro kredītu izsniedzējiem ātro kredītu izsniedz no 20 gadu vecuma.
  • Ir nodarbinātas ar regulāriem ikmēneša ienākumiem.
  • Nav sabojāta kredītvēsture.

Lai ātro kredītu saņemtu ir nepieciešams bankas konts, e – pasta adrese un mobilais tālrunis ar aktīvu pieslēgumu. Bankas kontā ir jābūt vismaz vienam eiro centam, jo reģistrācijas brīdī būs jānosūta viens cents, kā reģistrācijas maksa. Dažiem aizdevējiem šī reģistrācijas maksa var būt arī lielāka, bet pārsvarā visiem tā ir 0.01 EUR. Reģistrācijas maksa ir vienreizējs pasākums un ir nepieciešama aizdevēja 100 procentīgai identifikācijai.

Ātro kredītu izsniedzēju darbalaiki

Visi ātro kredītu izsniedzēji strādā krietni ilgāk par jebkuru bankas filiāli. Dažiem ātro kredītu izsniedzējiem darbalaiks ir līdz pat 24:00. Tomēr ir vēl kāda būtiska atšķirība starp ātro kredītu izsniedzējiem un citiem kreditoriem, ātrajam kredītam var pieteikties visu diennakti. Tomēr tas nenozīmē, ka pieteikums tiks izskatīts un kredīts piešķirts uzreiz, kredītu izskatīšana un piešķiršana notiek tikai aizdevēja norādītajā darbalaikā.