Sociāli aktīvi ātro kredītu izsniedzēji

Nevienam nav noslēpums, ka finanšu sektorā strādājošie labi pelna un ātro kredītu izsniedzēji nav izņēmums. Tomēr ir daži ātro kredītu sniedzēji, kuri ne tikai ir orientēti uz peļņu, bet daļu no savas peļņas atgriež atpakaļ sabiedrībai, caur dažādiem projektiem un labdarības akcijām.

SMScredit aizdevējs

Latvijā lielākais (no ātro kredītu izsniedzējiem) dažādu projektu un labdarības akciju atbalstītājs. Zināmākie SMScredit labdarības projekti ir ‘’Labiedarbi.lv’’ un ‘’Atbildības diena’’ tāpat nedrīkst aizmirst par neskaitāmiem sporta pasākumiem un sportistiem, ko atbalsts SMScredit.

Kredītam no SMScredit var pieteikties:

  • Latvijas pastāvīgie iedzīvotāji vecumā no 20 līdz 75 gadiem
  • Personas, kurām nav kavēti kredīta maksājumi un pārkāptas parādsaistības
  • Personas, kurām ir konts kādā no Latvijas komercbankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums

SMScredit izsniedz ātros kredītus summā līdz 425 eiro un pirmais kredīts, bez procentu maksas, ir pieejams līdz pat 300 eiro. SMScredit darbalaiks ir no 7:00 līdz 24:00, šajā laikā tiek izskatīti un piešķirti ātrie kredīti, bet kredīta pieteikumus var iesūtīt visu diennakti.

SMScredit.lv lojalitātes programmas ietvaros ir iespējams saņemt atlaidi kredīta komisijas maksai līdz 20%. Vairāk uzziniet pie šī izdevīgā aizdevēja!

Vivus aizdevējs

Arī Vivus ir iesaistījies dažādos projektos un ir atbalstījis vairākus pasākumus. Tomēr zināmākais Vivus veikums ir riteņbraukšanas sacensību atbalstīšana. Vivus ir ‘’Vivus.lv MTB maratons’’ ģenerālsponsors.

Kredītam no Vivus var pieteikties:

Kredītlimits, Vivus

  • Latvijas pastāvīgie iedzīvotāji vecumā no 20 līdz 75 gadiem
  • Personas, kurām nav kavēti kredīta maksājumi un pārkāptas parādsaistības
  • Personas, kurām ir konts kādā no Latvijas komercbankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums

Vivus izsniedz ātros kredītus līdz EUR 1500 ar atmaksas termiņu līdz 24 mēnešiem jeb 2 gadiem. Vivus darba laiks ir no 7:00 līdz 24:00, šajā laikā tiek izskatīti un piešķirti ātrie kredīti, bet kredīta pieteikumus var iesūtīt visu diennakti.

Kādas ir interneta kredīta prasības?

Aizdevējiem internetā ir pāris prasību, ko aizņēmējiem ir nepieciešams izpildīt, pirms tie var saņemt kredīta apstiprinājumu. Starp tiem ir pierādījums par nodarbinātību un labu kredītvēsturi, kā arī apliecinājums tam, ka aizņēmējs ir patstāvīgi nodarbināts. No aizņēmēju viedokļa, viņu lielākās raizes ir par to, kuru aizdevēju izvēlēties. Par laimi, ir daži veidi, kā aizņēmējs var pārbaudīt aizdevējus un pārliecināties, ka viņš vai viņa rēķinās ar uzticamu uzņēmumu. Starp tiem ir:

Banka

Aizdevēja izpēte

Kā atbildīgs aizņēmējs, Jūs nevarat vienkārši salikt rokas klēpī un gaidīt, lai redzētu, vai aizdevējs, ko Jūs esat izvēlējies, ir uzticams vai ir krāpnieks. Nelikumīgi darījumi un krāpšanas patiešām notiek, jo, sniedzot aizdevējam visu Jūsu personīgo un finanšu informāciju, Jūs sniedzat viņiem iespēju uzņemties Jūsu identitāti un izmantot to viltus darījumiem. Tas notiek visai bieži, un parasti tas notiek internetā. Daudz aizņēmēju ir cietuši no identitātes zādzības, tādēļ Jums noteikti jāpārliecinās, ka Jūs sadarbojaties ar uzticamu ātro kredītu aizdevēju.

Jūs varat arī izpētīt aizdevēju, meklējot papildus informāciju par aizdevēju internetā no citiem avotiem. Meklējiet atsauksmju mājaslapas, kur šie aizdevēji var būt aprakstīti. Jūs varat arī meklēt forumos, kur lietotāji risina tēmas par šāda veida jautājumiem. Jums būs iespēja atrast cilvēkus, kam ir dažas lietas, ko teikt par Jūsu izvēlēto aizdevēju vai arī Jūs varat sākt savu diskusiju un redzēt, vai ir kāds cits, kas ir izmantojis šī aizdevēja pakalpojumus.

Visizdevīgākais rīks, pētot aizdevēju mājaslapas, ir sociālās vietnes. Šie portāli sniedz savas lapas uzņēmumiem, kas ietver aizdevējus vai to uzņēmumus. Tur Jums būs iespēja redzēt tieši to, kas cilvēkiem ir sakāms par aizdevēju un tieši kādus pakalpojumus tas sniedz. Jūs varat nosūtīt viņiem ziņu, uzdot jautājumus, vai pat sākt sarunu ar cilvēkiem, kuriem ir kaut kas sakāms par portāla pakalpojumiem vai uzņēmumu kopumā.