Svarīga ziņa aizņēmējiem

CilvēkiIr vairāki viegli pieejami ātro kredītu uzņēmumi, kas piedāvā tūlītējus kredītus un īsā laikā tos apstiprina un pārskaita aizņēmējam, un Jūs varat arī pieteikties arī kredītam biznesa mērķiem. Tā ir īstā vieta, kur meklēt kredītus, jo šie uzņēmumi sniedz ātru finansiālo palīdzību. Un Jūs saņemsiet faktisko kredīta apjomu savā kontā tajā pašā dienā. Tomēr, lai izvairītos no nepamatotas un pārmērīgas procentu likmes, ir daži noteikumi, ko finanšu eksperti iesaka izvērtēt labāku pakalpojumu saņemšanai, piemēram, gada procentu likme, ātro kredītu ierobežojums, laika periods u.c. Neskatoties uz to, kredītu politika var atšķirties no uzņēmuma uz uzņēmumu.

Šeit šajā rakstā skaidri ir minēta būtiska informācija par kredītu. Jums vienmēr vajadzētu uztvert to nopietni, piesakoties kredītiem – atmaksāt kredītu noteiktajā laikā. Kā iepriekš minēts, ātro kredītu aizdevējiem ir sava nozares politika un, ja Jūs nevarat atmaksāt kredītu laicīgi, viņi var droši iekasēt papildus naudu kā soda veidu vai kavējuma maksu. Turklāt daži aizdevēji var arī ierosināt lietu pret Jums, ja Jūs nespējat laicīgi atmaksāt kredīta summu.

Kad pienāks kredīta atmaksas diena, Jums būs jāpārskaita kredīta summa aizdevējam kopā ar kredītam piemērotajiem procentiem vai bez tiem, ja pirmais kredīts ir bez procentiem. Ja Jūs nevarat laicīgi atmaksāt savu kredītu, Jums vajadzētu par to informēt aizdevēju, cik drīz vien iespējams, kas ļaus Jums kopā ar aizdevēju atrast risinājumu problēmu.

Kur aizņemties ātro kredītu?

Vai Jums tiešām ir nepieciešams aizņemties ātro kredītu? Ja Jums ir nepieciešama finansiāla palīdzība, Jūs varat izmantot dažādas iespējas, bet ātro kredītu izmantošana ir laba iespēja ātrai kredīta saņemšanai. Kāpēc ātrie kredīti ir tik labi pazīstami? Jūs varat atrast desmitiem iemeslus, piemēram, ātra finansiālā palīdzība un vienkārša pieteikšanās. Jūs varat saņemt šo konkrēto kredītu tikai dažu stundu/minūšu laikā, piesakoties tam internetā.

Man ir skaidra atbilde uz to, kur aizņemties ātro kredītu vai jebkuru citu kredītu, ja vien ir pieejama pietiekama informācija. Ātro kredītu internetā vajag aizņemties mājas lapās (pirmā pieturas vieta), kuras sniedz salīdzinājumu par ātrajiem kredītiem, jo tādā veidā iespējams ietaupīt ievērojamas naudas summas, kā arī papildus iegūt akcija piedāvājumu.

Ir jāklikšķina uz meklētāju (vēlams Google) un jāieraksta „Ātrais kredīts” meklētāja lodziņā. Meklētājs piedāvās vairākus rezultātus. Nesteidzieties ar pieteikuma iesniegšanu, jo jūsu interesēs būtu nonākt salīdzināšanas vietnē, kura piedāvā vairākus aizdevējus vienā vietā. Izdariet to, kad nepieciešams ātrais kredīts un saprotiet, cik izdevīgi ir aizņemtie caur salīdzinātājiem, turklāt tas viss bez maksas, ja neskaita ātro kredītu.

Salīdziniet uzņēmumus.

Nepieņemiet, ka tas aizdevējs, kas apstiprina Jūsu pieteikumu, ir tas, kas Jums jāizvēlas. Pirms Jūs pat aizpildāt kādu pieteikumu, ir svarīgi zināt kredīta izmaksas. Izpētiet kredīta līgumsoda apmēru vai kavējuma procentus, kā arī kredītam piemēroto procentu likmi. Nelielas pūles sākumā palīdzēs mazināt stresu, kas Jūs piemeklēs kredīta atmaksas laikā.

Neviens negrib saskarties ar lieliem parādiem. Ziniet, kas būs sagaidāms no Jums, izmantojot ātros kredītus, un izdomājiet, kā Jūs varat atļauties atmaksāt kredītu, pirms Jūs parakstāt līgumu.

Kāpēc pieteikties internetā

Ātrais kredīts ir jāpiesaka internetā, jo tas ir daudz drošāk. Drošība ir svarīga mūsdienās. Tie, kuri ik vakaru skatās „Degpunktu” zina, kas notiek Latvijā. Piesakiet ātro kredītu pastā, lai neradītu draudus savai drošībai, jo piesakoties kredītam pasta nodaļā, Jūs var redzēt, kāds naudas kārotājs.

Ātro kredītu veids

Ātrie kredīti ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā iegūt naudu, kad citas iespējas vairs nav pieejamas. Ātrie kredīti piedāvā ļoti ērtu finanšu risinājumu,  ja tos izmanto gudri un atbildīgi.

Ja Jūs esat viens no tiem kredītņēmējiem, kuri meklē tikai tūlītēju naudas risinājumu un nekad neapsver gala rezultātu, Jūs varat saskarties ar nopietnām budžeta problēmām. Naudas aizņemšanās ir nopietna lieta, tādēļ tas rūpīgi jāizplāno. Jo vairāk Jūs izglītojat sevi par savām finansēm, jo vieglāk Jums būs atmaksāt kredītu. Ja vien Jūs neiegūstat kredītu no drauga vai ģimenes locekļa, Jums būs jāmaksā procenti saskaņā ar aizdevēja noteikumiem un pakalpojumiem. Šo svarīgo faktoru ignorēšana ne pie kā laba nenovedīs.

Kredīta atmaksa

Ziniet, kā atmaksāt kredītu. Jūs esat nelāgā finanšu situācijā, un Jums ir nepieciešams ātrs kredīts. Jūs domājat, ka varēsiet ērti atmaksāt kredītu nākamo nedēļu laikā. Daudzi aizņēmēji beigu beigās pagarina kredīta atmaksu, piemaksājot papildus pagarinājuma maksas, bet reizēm tas ir tā vērts tik un tā. Jums jāzina sava finansiālā nākotne pirms pieteikšanās kredītam. Padariet ātros kredītus internetā par gudru naudas lēmumu. Pārliecinieties, ka aizdevējs ir uzticams un likumīgs un vēlas ar Jums aprunāties. Tieša saruna palīdz ātri mazināt jebkādus pārpratumus un jautājumus. Ja Jūs godīgi ievadāt visu nepieciešamo informāciju aizdēja izveidotajā kredīta pieteikumā, Jūsu pieteikums, visticamāk, tiks apstiprināts, tiklīdz speciālists pārbaudīs Jūsu informāciju.

Ir labi atrast atbildīgu ātro kredītu aizdevēju. Ja Jums ir ātri nepieciešama nauda, kredīta iegūšanas process kļūs vēl ērtāks. Tomēr ir ļoti svarīgi izplānot kredīta atmaksu. Ja esat nolēmis aizsargāt savu turpmāko budžetu, veiciet kredīta atmaksu ātri un nesāpīgi.

Ribbank neatkarīgs apskats

Ribbank.lv ir investīciju banka, kas Latvijā darbojas kopš 2001.gada. Izvēlies pārbaudītas vērtības, pozitīvu apkalpošanu un izdevīgus piedāvājumus gan ikdienas vajadzībām, gan lielākiem dzīves plāniem.

Individuāls apkalpošanas serviss

 • Ātrums –  lēmumu pieņemšana bez liekas kavēšanās un ātra bankas operāciju izpilde, kas paātrina gan kredītu piešķiršanu, gan citas klienta vajadzības;
 • Elastība – Expobank.lv individuāli uzklausīs katra klienta vēlmes un vajadzības, , tāpēc būs iespējams vienoties gan par individuālu un izdevīgāko pakalpojuma cenu, gan darījuma termiņu, kā arī citiem nestandarta parametriem, kas labvēlīgi konkrētajam klientam un viņa biznesa specifikai.
 • Kompetence – kompānijā strādā profesionāli un pieredzējuši darbinieki, kuri uzklausīs tieši Tavas  vajadzības un ieteiks atbilstošāko, izdevīgāko profesionālāko risinājumu.

Kompānija rūpējas arī par klientu drošību un konfidencialitāti, kas savukārt stiprina kompānijas pastāvīgo klientu uzticību un lojalitāti.

Ribbank saviem klientiem piedāvā šādus pakalpojumus

 • Noguldījumi;
 • Investīcijas;
 • Dokumentārās operācijas;
 • Maksājumu kartes;
 • Aizdevumi;
 • Norēķinu konts;
 • Internetbanka;
 • SMS banka;
 • Pārvedumi;
 • Skaidras naudas operācijas;
 • Darījuma konts

Norēķinu konti

Ribbank.lv saviem klientiem piedāvā atvērt multivalūtu norēķinu kontu, kas dod iespēju veikt norēķinus ar visu veidu valūtām.

Savukārt, multivalūtu norēķinu konts dos Tev iespēju:
 • izņemt un iemaksāt kontā skaidru naudu;
 • pārskaitīt naudu no konta un ieskaitīt tajā bezskaidras naudas līdzekļus;
 • veikt dažāda apmēra un veida valūtas konvertāciju;
 • saņemt konta pārskatus par Tev vēlamo laika periodu

Jāuzsver, ka lai atvērtu norēķinu kontu potenciālajiem klientiem jāatnāk uz banku personīgi.

Citi pakalpojumi un noderīga informāciju
 • Noguldījumu kalkulators;
 • Valūtu kursi;
 • Noguldījumu procentu likmes;
 • Gada pārskati;
 • Pīlārs III – Informācijas atklāšana;
 • Ceturkšņu finanšu rādītāji;
 • Korespondējošo banku saraksts

Sazinies un izmanto Ribbank.lv pakalpojumus jau tūlīt –

Adrese: J. Alunāna ielā 2 (ieeja no Kalpaka bulvāra)
Rīga, LV-1010, Latvija
Klienta Info Serviss: (+371) 67 359 000
Fakss: (+371) 67 508 988
E – pasts: bank@ribbank.com
Ribbank.lv darba laiks:
Pirmdiena – piektdiena 9:00 – 17:00

Izvēlies Ribbnak.lv pakalpojumus – ērti, droši un izdevīgi ikvienam.