Kā izvēlēties piemērotu mājaslapas platformu

Viens no svarīgākajiem lēmumiem, kas jāpieņem pirms mājaslapas izstrādes uzsākšanas, ir piemērotas platformas izvēle. Mūsdienās ir pieejami daudzi tehnoloģiski risinājumi, kas var palīdzēt izveidot mājaslapu, tomēr ne visi no tiem ir vienlīdz viegli lietojami. 

Ja ir vēlme tikt galā ar pašu resursiem, nepiesaistot programmētaju vai dizaineri, tad viegli uztverama platforma var būt šķietami labs risinājums. Ir platformas, kas piedāvā jau gatavus elementus – blokus, tas ļauj veidot mājaslapas bez jebkādām programmēšanas vai dizaina zināšanām. Tas ir ļoti noderīgi tiem cilvēkiem, kuri ir ļoti ierobežoti mājaslapas izstrādes izmaksās un kuriem vienīgais pieejamais resurss ir laiks.

Tomēr jebkurā gadījumā, darbā ar jebkuru platformu profesionāļu piesaiste sniedz kvalitatīvāku un drošāku galarezultātu – pilnvērtīgāku mājaslapu.

Nepieciešamo funkciju atbalsts

Kad ir atrasta platforma, kas ir piemērota uzņēmuma vajadzībām, nākamais solis ir pārliecināties, ka šī platforma atbalsta visas nepieciešamās funkcijas. Piemēram, ja plānojat izveidot tiešsaistes veikalu, tad būs nepieciešams integrēt maksājumu procesorus un pievienot produktu katalogu.

Tas nozīmē, ka pirms izvēlēties konkrētu platformu, vajadzētu izveidot sarakstu ar visiem vajadzīgajiem mājaslapas elementiem un funkcijām. Pieredzējušas web izstrādes aģentūras, zinot šo informāciju, spēs vislabāk rekomendēt mājaslapas izveidi uz piemērotākās platformas. 

Cenu salīdzinājums

Pirms izvēlaties konkrētu platformu, noderīgi būtu arī izzināt to komisiju veidošanas principus un salīdzināt tos ar citiem risinājumiem. Dažas platformas piedāvā bezmaksas pakalpojumus vai bezmaksas versijas ar ierobežotiem resursiem. Daudzas prasa maksu par papildus funkcijām vai lietotņu integrācijām. Var izveidoties situācija, kad par dažādām nepieciešamām integrācijām un spraudņiem nākas maksāt lielu platformas komisijas maksu. Tāpat ir platformas, kas ietur komisiju arī par katru pārdošanu mājaslapā.

Pirms pieņemt lēmumu par konkrētas platformas izvēli, jānovērtē visi pieejamajie plāni un to cenu atšķirības, atkal jau – balstoties uz uzņēmuma mājaslapai nepieciešamās funkcionalitātes aprakstu.

Lai radītu profesionālu mājaslapu, jebkurā gadījumā nepieciešams pielāgot jebkuras platformas piedāvājumu atbilstoši savām vajadzībām. Tāpat arī vēlams pielāgot dizainu, lai mājaslapas neizskatītos pārāk šabloniska un līdz ar to arī neuzticama. Tieši tāpēc ir vērts izzināt profesionālu web izstrādes speciālistu viedokli par iespējām izveidot unikālu uzņēmuma mājaslapu.

WD Market ir web izstrādes aģentūra, kas izstrādā plašas funkcionalitātes e-komercijas risinājumus, dažādas sarežģītības mājaslapas un specializējas augstas sarežģītības web projektu izstrādē.

Aģentūra nodrošina pilna cikla projekta izstrādi, sākot ar projekta plānošanu, intuitīvas lietotāja pieredzes radīšanu un mūsdienu dizaina tendenču izmantošanu, kā arī nodrošina ilgtermiņa tehnisko atbalstu pēc projekta izstrādes.