Alternatīva smēķēšanai un košlājamajai tabakai

Nikotīna maisiņi jeb nikotīna spilventiņi, ir nikotīna izstrādājums bez tabakas, kura izcelsme ir meklējama Zviedrijā. Nikotīna spilventiņi Zviedrijā ir ikdienišķa prakse, jo liela daļa iedzīvotaju lieto nikotīna spilventiņus gan kā smēķēšanas aizstājēju, gan vienkārši, lai to baudītu. 

Pateicoties šim Zviedrijas lieliskajam nikotīna spilventiņu piedāvājumam, tie šobrīd ir zināmi visā pasaulē.

Nikotīna spilventiņu lietošana ir ērta un parocīga, to atliek tikai novietot aiz lūpas un atstāt no 5 līdz 60 min., pēc Jūsu sajūtām un ieskatiem. Izmēģinot nikotīna spilventiņus vienu reizi, Jūs sapratīsiet, kā tos lietot, lai Jūs justos komfortabli un process būtu patīkams. 

Katrs no Jums var atrast sev tīkamas un baudāmas garšas un smaržas nikotīna spilventiņus. Sākot no ļoti eksotiskām garšām, līdz pat kaut kam vienkāršam, katra cilvēka gaumei un vēlmēm. 

Paturiet prātā, ka nikotīna spilventiņi neatstāj kaitīgo ietekmi uz Jūsu plaušām vai zobiem, kā tas notiek, ja regulāri smēķējat cigartes. Nikotīna maisiņi ir lieliska alternatīva aizstāt ne tikai smēķēšanu, bet arī košļājamās tabakas lietošanu, līdz ar to mazinot kaitīgo vielu ietekmi uz Jūsu veselību. Gluži kā ar cigaretēm vai košļājamo tabaku, arī nikotīna spilventiņu lietošana ir paredzēta personām, kas sasniegušas astoņpadsmit gadu vecumu jeb pilngadību.

Ietaupot savu dārgo laiku, izmantojiet iespēju nikotīna maisiņus iegādāties e- veikalā Whitechew.com, kur plašais nikotīna maisiņu piedāvājums Jūs patiešām pārsteigs un apžilbinās. Iegādājoties vismaz 20 vienības no interneta veikala Whitechew.com saņemsiet bezmaksas piegādi uz Jums ērtāko pakomātu. Ja vēlaties varat iepirkties arī klātienes veikalā Rīgā, Kr, Barona ielā 28. Veikals Jūsu ērtībai strādā katru dienu – kā darba dienās, tā arī nedēļas nogalē.

Leave a Comment