Aizdevums pret īpašumu no Bigbank

Aizdevuma summa var būt no 1300,- EUR līdz 130 000,- EUR, aizdevuma atmaksas termiņš – no 6 mēnešiem līdz 15 gadiem. Komisijas likme ir 2% no aizņēmuma summas. Procentu maksa – sākot no 12% no atlikušās summas. Kredīta summa – līdz 70% no nekustamā īpašuma vērtības.

Aizdevuma pret nekustamā īpašuma ķīlu var pieteikties no 18 gadu vecuma. Ja tiek noformēts aizņēmums vairākiem aizņēmējiem kopā, to kopējie ienākumi neto mēnesī nedrīkst būt mazāki, kā 430,- EUR.

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu var tikt izsniegts dažādiem mērķiem – dzīvojamās platības iegādei, remontam, labiekārtošanai, uzņēmējdarbības uzsākšanai, ES projektu līdzfinansēšanai. Iesniedziet savu pieteikumu un saņemiet atbildi jau pavisam drīz.

Aizdevuma pieteikumam nepieciešams iesniegt pieteikumu, pases vai ID numuru, bankas konta izdruku, VID izziņu aizņēmumiem, kas lielāki par 32 000,- EUR, dokumenti par nekustamo īpašumu, VSAA izziņa, ar kuru klients atļauj VSAA izsniegt izziņu par ienākumiem. Big bank internetā ir sagatavojis dažādus dokumentu paraugus, kuri jāiesniedz dažādos gadījumos., piemēram, termiņa pagarinājuma prasījumam u. tmldz. Tas viss tikai un vienīgi klientu ērtībām.

Pirms kredīta došanas aizdevējs pārliecināsies par to, vai Jūs atbilstat visiem nepieciešamajiem nosacījumiem, lai piešķirstu pieprasīto aizņēmuma summu. Lai arī šis kredīts saistās ar ērtībām un ir vienkārši pieejams, jāatceras, ka kredīta noformēšana tomēr ir atbildīgs solis. Kredītu nevajadzētu pieteikt bez pārliecības, ka to būs iespējams atmaksāt.

Studiju un studējošais kredīts

Studiju kredīts ir lielisks veids kā gūt iespēju izglītot un pilnveidot savas zināšanas, attīstīt savu prātu un uzzināt daudz ko jaunu. Pēc definīcijas studiju kredīts ir aizdevums studējošajiem no kredītiestādes līdzekļiem ar valsts vārdā sniegtu galvojumu, lai segtu maksu par studijām.

Banka

Studiju kredītu var saņemt gan pilna laika studējošie, gan nepilna laika studējošie visās akreditētajās studiju programmās. Kredīts tiek izmaksāts 2 reizes gadā uz augstskolas norēķinu kontu. Jāņem vērā, ka studiju kredīta procentu likme var būt mainīga.

Daudziem nav skaidrs ar ko tad īsti atšķiras studiju kredīts no studējošā kredīta?

Atbilde ir sekojoša, studējošā kredīts ir aizdevums studējošajiem no kredītiestādes līdzekļiem ar valsts vārdā sniegtu galvojumu, lai nodrošinātu studējošo sociālās vajadzības. Jāņem vērā, ka studējošā kredītu var saņemt tikai pilna laika studējošie visās akreditētajās studiju programmās un kredīta procentu likme var būt mainīga.

Vai studiju kredītam ir nepieciešama ķīla vai galvotājs?

Šis jautājums ir interesants un visdrīzāk tas ir atkarīgs no nebanku vai banku aizdevēja sniegtā piedāvājuma, taču bieži vien tiks prasīts viens galvotājs. Svarīgi zināt to, ka ne katrs var būt par studiju kredīta ņēmēja galvotāju un no viņa var tikt prasītas šādas prasības. Galvotāja vecums nedrīkst pārsniegt 65 gadus. Galvotājam ir jābūt regulāriem ikmēneša ienākumiem. Galvotājs var galvot par viena studenta studiju un studējošā kredītiem. Tātad viena persona var galvot par otras personas abiem kredītiem. Ja galvotājam ir kredīti, tad kredītu procentu kopsummai jābūt ne vairāk kā 40 procentiem no galvotāja kopējiem ikmēneša ienākumiem. Neoficiāli ienākumi parasti netiek ņemti vērā. Retos gadījumos tos ņem vērā.

Aizņemoties studiju kredītu, neaizmirsti pievērst uzmanību kredīta summai un aizdevuma apmaksas termiņam. Kārtīgi izpēti maksājumu grafiku un datumus, kuros tev jāveic studiju kredīta atmaksa.  Par galvotāju izvēlies kādu sev tuvu cilvēku, kurš tev uzticas. Protams pirms piesakies studiju kredītam, izvērtē savas iespējas to atmaksāt.