Populārākie īstermiņa kredīti

Dažādi izdevumi, kas rodas bez jebkāda iepriekšēja brīdinājuma, rada diezgan sarežģītu situāciju. Kļūst vēl grūtāk tad, ja ir mēneša vidus, un Jūsu alga vēl ir pēc dažām dienām. Šajā situācijā Jums var palīdzēt ātrie kredīti. Tā ir populārākā īstermiņa kredītu iespēja, kas ļauj uzreiz izmantot iegūto naudu. Jūs varat paļauties uz tiem, kad Jūsu alga ir vēl dažu dienu attālumā. Vai tā būtu mēneša īres maksa, komunālo pakalpojumu rēķini vai negaidīts medicīnas rēķins, Jūs varat viegli segt tos visus bez jebkādiem ierobežojumiem.

Jūs varat neuztraukties par garo sarakstu ar noteikumiem un nosacījumiem, kas parasti ir piemērojami kredītiem. Kas padara ātros kredītus diezgan atšķirīgus no kredītiem ir tas, ka tie ir ērti kredīti bez sarežģītiem nosacījumiem, kas ļauj Jums iegūt nepieciešamo naudu ātri un ērti. Jums pat nav nepieciešams personīgi apmeklēt jebkādus aizdevējus. Jūs varat vienkārši apmeklēt uzticama aizdevēja mājaslapu un pieteikties kredītam internetā.

Attiecībā uz kredīta pieteikuma procesu, tas ir ļoti īss, ērts un viegli pieejams. Ar iespēju pieteikties kredītam internetā, cilvēkiem ir kļuvis daudz vienkāršāk un vieglāk saņemt naudu, kad tā ir vajadzīga. Pieteikšanās šim kredītam ir ļoti viegla un neaizņems daudz aizņēmēja laika. Personai, kas vēlas iegūt papildus naudu, ir tikai jādodas internetā un jāaizpilda kredīta pieteikuma veidlapa, kas pieejama aizdevēja mājaslapā, ievadot tajā pilnīgu, kā arī patiesu informāciju. Šī kredīta pieteikuma veidlapa neprasa Jums izpildīt dažādas formalitātes un iesniegt dažādu dokumentu kopijas.

Aizņēmējiem ir svarīgi zināt, ka naudu var iegūt ļoti īsā laikā, ja kredīts tiek piešķirts. Visa informācija, ko Jūs sniedzat kredīta pieteikumā, tiks ātri pārbaudīta un, ja viss noritēs labi, Jūs varat nekavējoties sagaidīt kredīta apstiprinājumu.

Ātrs kredīts internetā

Jau kādu laiku Latvijā ir pieejams kredīts internetā, tā kā tas tiek apstiprināts un izsniegts vien dažu minūšu laikā, tad tas tiek saukts arī par ātro kredītu. Šim kredītam, kā jau iepriekš minēts, var pieteikties internetā, tas nozīmē, kad nav jāiet uz banku vai kādu citu kredītiestādi, jāiesniedz neskaitāmi dokumenti un jāgaida atbilde vairāku dienu garumā par to vai kredīts piešķirts vai nē.

Kā pieteikties šādam kredītam internetā

Vispirms, lai pieteiktos šādam kredītam internetā, ir jāatrod īstais aizdevējs. Aizdevēju var atrast dažādās salīdzināšanas lapās internetā, šīs interneta mājaslapas ir specializējušās dažādu ātro kredītu izsniedzēju salīdzināšanā un apkopojušas svarīgāko informāciju par aizdevēju un tā piedāvāto pakalpojumu. Ieteicams izvēlēties aizdevēju tikai no šīm mājaslapām, jo tās apkopo informāciju par Latvijā reģistrētiem un licenci saņēmušiem aizdevējiem, tādejādi izvairoties no negodīgiem aizdevējiem.

Lai saņemtu ātro kredītu, ir jāatbilst dažām prasībām

  • Kredītņēmējam ir jābūt pilngadīgam, bet lielākoties Latvijā ātro kredītu aizdevēji kredītus izsniedz no 21 gada vecuma.
  • Nedrīkst būt sabojāta kredītvēsture.
  • Būs nepieciešami regulāri ikmēneša ienākumi
  • Lai varētu saņemt kredītu ir nepieciešams bankas konts, e-pasta adrese un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums.

Ja atbilstat visām augstākminētajām prasībā, problēmām ar kredīta saņemšanu nevajadzētu rasties, tomēr daži aizdevēji var prasīt uzrādīt bankas konta izrakstu vai VSAA izziņu. Tāpat aizdevēji patur tiesības neatklāt iemeslu kādēļ kredīts ir atteikts.

CreditON ātrais kredīts (video)

CreditON ātrais kredīts līdz 500 € uz termiņu līdz 40 dienām!

Cik aizņemies, tik arī atdod

Tieši tā, praktiski visi ātro kredītu izsniedzēji piedāvā pirmo kredītu bez procentu maksājumiem. Tas nozīmē, ja aizņematies 200 eiro, tad arī atdot vajadzēs 200 eiro un ne centa vairāk. To sauc arī par kredītu bez procentu maksas, par šo kredītu nav jāmaksā arī komisijas maksa. Pirmajam kredītam parasti netiek piemērota nekāda samaksa. Tā ir lieliska iespēja izmantot piedāvāto pakalpojumu bez maksas un tā kā Latvijā ir vairāki aizdevēji, šādi aizņemties ir iespējams vairākkārtīgi.